Aquarelax v Dolnom Kubíne oslávil 1.narodeniny

AquaRelax v Dolnom Kubíne oslávil svoje prvé narodeniny

Dolný Kubín- Predposledný októbrový víkend oslávil AquaRelax v Dolnom Kubíne prvý rok fungovania. „Za rok sme zažili veľa pozitívnych i negatívnych ohlasov. Z tých pozitívnych sme sa tešili, tie negatívne sme sa snažili riešiť,“ uviedol vo svojom úvodnom príhovore Maroš Badáň konateľ AquaRelaxu. Oslava narodenín bola sprístupnená verejnosti. K dispozícií bol vyhrievaný stan, kde sa mohli návštevníci zabaviť, občerstviť i nakúpiť tradičné výrobky remeselnej výroby. „Za celým úspechom aquaparku stoja naši návštevníci, pre ktorých pripravujeme všetky akcie a ktorých spokojnosť je našim prvoradým cieľom. Práve preto sme sa rozhodli, že prvá narodeninová oslava nie je vecou súkromnou, ale mala by potešiť predovšetkým verejnosť, ktorá nám prejavila svoju podporu počas prvého roka nášho otvorenia,“ vyjadril sa M.Badáň.

Oslavy sprevádzal Ivan „Tuli“ Vojtek, ktorý zahral aj na fujare

Dvojdňový program lákal ľudí všetkých vekových kategórií. Na svoje si prišli malé deti, ktoré sa mohli vyskákať na nafukovacích atrakciách, alebo sa im venovali detské animátorky. Svojou prítomnosťou potešil každé dieťa maskot Aquáčik. Pre dospelých boli pripravené koncerty folklórnych skupín a koncert skupiny Ploštín Punk. Zaujímavosťou bola súťaž vo varení tradičných kapustových jedál.

Programom sprevádzal známy slovenský zabávač Ivan Vojtek, ktorý Dolný Kubín výborne pozná. Pred dvadsiatimipiatimi rokmi tu pôsobil v kasárňach. Návštevníkov prekvapila však jeho výborná hra na fujare.

Za úspechom stoja návštevníci a tvrdá práca

Vedenie aquaparku prvý rok fungovania hodnotí pozitívne. „Môžeme povedať, že dopadol podľa očakávaní. My sme totižto už pri otváraní dúfali, že našou tvrdou a poctivou prácou si získame priazeň nielen obyvateľov Dolného Kubína, ale aj okolitých miest a obcí, čo sa nám  aj podarilo,“ pokračuje M.Badáň.

Aj tá môže stáť za vysokou návštevnosťou ľudí nielen z domova, ale i zo zahraničia. AquaRelax sa môže v súčasnosti pýšiť novootvorenou fínskou saunou a množstvom jesenných akcií. Podľa vedenia je budúcnosť otázkou vzájomnej dôvery medzi návštevníkom a vedením aquaparku. „Ako doteraz, tak aj v budúcnosti budeme naše smerovanie prispôsobovať požiadavkám návštevníkov, o ktorých pohodlie a spokojnosť sa postaráme s maximálnou snahou a nasadením,“ poznamenal na záver M.BadáňPridaj komentár