Ceny kaviarní Katolíckej univerzity nevzrástli!

Študenti sa môžu tešiť. Kaviarne na Katolíckej univerzite v Ružomberku ceny nápojov a kávy nezvýšili. 

 

Obľúbenou činnosťou mnohých študentov je počas voľných vyučovacích hodín aj posedenie v kaviarňach, kde si môžu krátiť svoje voľné chvíle, vychutnať si dobrú kávu, pripojiť sa na internet a porozprávať sa so svojimi spolužiakmi.

Prvý týždeň akademického roka máme za sebou, a preto nás zaujímalo, o koľko vzrástli ceny od minulého roka, a či sa budú nejako zvyšovať. „Za posledný školský rok ceny v našom zariadení nevzrástli, hoci máme taký problém, že od dodávateľov stále nárast cien je, ale my sa snažíme udržať v tých, pôvodných vlaňajších cenách,“ vyjadrila sa jedna z pracovníčok.

Či sa študentom zdajú ceny vysoké alebo nízke je diskutabilné a jednoznačne sa to povedať nedá. Nájdu sa medzi nami takí, ktorým ceny vyhovujú, no aj takí, čo sa im ceny zdajú privysoké a vyhľadávajú iné miesta, kde počas svojho osobného voľna trávia čas.

Svoju obľúbenú šálku kávy si študenti budú môcť vychutnať už od 26. septembra 2013 aj v novootvorených priestoroch Univerzitnej knižnice, kde budú 2 nové kaviarne.Pridaj komentár