Fitnes centrum pripravilo akciu pre študentov

3

Easy Gym je mladé fitnes centrum, ktoré funguje od 19. júna 2013. Navštevuje ho mnoho študentov Katolíckej univerzity v Ružomberku, preto prišlo vedenie s akciou „akademický vstup“.

„Akademický vstup v našom ponímaní je, že študent si môže zobrať na cvičenie nejakého kamaráta, alebo kamarátku. Najdôležitejšie povedať je, že tréning je pod dohľadom osobného trénera, ktorého dávame k dispozícii,“ povedal Richard Kordík, ktorý manažuje toto fitnes centrum.

Ak chcete začať cvičiť v tomto fitnes centre, nie je to vôbec náročné. Stačí si kúpiť členskú kartu, ktorá stojí len jedno euro. Slogan ,,Príď cvičiť s kamarátom v cene jedného vstupu“ oslovil už mnohých študentov. Stačí mať študentský preukaz alebo ISIC. „Celá akcia je časovo ohraničená. Trvá tri mesiace, čiže november, december a január a je v čase medzi 12:00 a 15:30,“ dodal Kordík.

Fitnes sú športové aktivity a celkový životný štýl, ktorý ma za cieľ všeobecnú telesnú kondíciu, zdatnosť, zlepšenie držania tela, či zlepšenie konceptu postavy. V dnešnej uponáhľanej dobe je fitnes, ako životný štýl, pre mnohých ľudí dôležitý. Pomáha ľuďom sa aspoň na chvíľu odreagovať a pri cvičení sa uvoľňujú takzvané hormóny šťastia.

foto: easygym.skPridaj komentár