Junior navštívil študentov Katolíckej univerzity v Ružomberku

Milan Zimnýkoval, známy pod prezývkou Junior, zavítal na katedru žurnalistiky Katolíckej univerzity v Ružomberku a mediálnom centre viedol diskusiu so študentmi.

 

Diskusia bola organizovaná katedrou žurnalistiky, konkrétne doktorandom Michalom Badínom. Junior sa so študentmi podelil o svoje zážitky zo začiatkov v IRŠ-ku (internátne rozhlasové štúdio)ale aj o skúsenosti z Fun rádia. Uviedol, že si robí štatistiku obľúbenosti piesní a podľa toho ich zaradzuje do vysielania. „Je veľmi dôležité, pre koho idem vysielať. Mal by som mať odpozorované, čo poslucháča zaujíma a čo ho nezaujíma,“ objasnil Zimnýkoval.

So svojim kolegom Marcelom tvoria od novembra 2009 moderátorskú dvojicu. Rozprával o ich prvom spoznaní a spoločnom vysielaní: „Nemám nikoho s kým by sa mi lepšie pracovalo,“ povedal Junior. V diskusii sa venoval aj spomínaným začiatkom s rozhlasom na vysokej škole. Kritizuje mladých a začínajúcich moderátorov, ktorí chcú byť po krátkom čase úspešní ako napr. Adela. „Musia si však svoje odbicyklovať v IRŠ, alebo v regionálnom rádiu,“ dodáva Junior.

Milan „Junior“ Zimnýkoval vyštudoval dejepis a angličtinu na Filozofickej fakulte Prešovskej Univerzity v Prešove. Jeho prvá práca v rádiu bola na vysokej škole v rádiu PaF, neskôr pracoval osem rokov v regionálnom rádiu Flash. V júni 2012 sa zosobášil s  Antóniou Gondovou, s ktorou má štvormesačnú dcéru Alexandru.

 

Jakub FullaPridaj komentár