Junior z FUN rádia navštívil Katolícku univerzitu v Ružomberku

Milan „Junior“ Zimnýkoval, známy moderátor z FUN rádia, navštívil Katolícku univerzitu v Ružomberku, kde rozprával budúcim žurnalistom o práci v rádiu.

Rovnako ako študenti, aj vyučujúci sa zúčastnili besedy s Milanom Zimnýkovalom, ktorá sa uskutočnila 12.septembra 2013 v mediálnom centre Katolíckej univerzity. Hlavným organizátorom tejto besedy bol Michal Badín, doktorand z Katedry žurnalistiky.

Junior zúčastneným porozprával množstvo historiek z vysielania, v ktorých hovoril o vzťahoch na pracovisku a nezabudol spomenúť ani svojho dlhoročného kolegu Marcela Forgáča.
„S Marcelom sme si ako moderátorská dvojica naozaj sadli. Ak má jeden z nás zlý deň, ten druhý sa ho v živom vysielaní vždy snaží potiahnuť,“ povedal Zimnýkoval.

Moderátor počas svojho rozprávania o práci vo Fun rádiu, spomínal aj na svoje pôsobenie v univerzitnom rádiu a v regionálnom rádiu Flash, v ktorom pôsobil osem rokov.

„Som naozaj rada, že som sa tejto besedy zúčastnila. Bolo to ako poučné, tak aj zábavné počúvanie,“ vyjadrila sa jedna zo študentiek žurnalistiky.

Milan Zimmnýkoval sa narodil 31.januára 1978. S moderovaním začal už na vysokej škole, kde sa zapojil do školského rozhlasu. Neskôr pokračoval v regionálnom rádiu Flash, z ktorého prešiel do Fun rádia.

Ivana FupšováPridaj komentár