Junior začínal v internátnom rádiu

Katolícku univerzitu navštívila ďalšia známa osobnosť. Iniciátorom tohto stretnutia bol Michal Badín, náš externý doktorant. Milan Zimnýkoval (Junior) z FUN rádia opísal vzostup svojej kariéry rozhlasového moderátora, ale vyjadril sa aj ku konkurenčnému rádiu Expres.

V priestoroch nového televízneho štúdia sa v utorok 12. novembra stretli študenti s Juniorom z FUN rádia. Dozvedeli sa, ako sa z neho stal rozhlasový moderátor: ,,Začínal som v internátnom rádiu PaF, neskôr som pracoval vo Flash rádiu, z ktorého som odišiel do FUN rádia, a tam som už 9 rokov.“ Junior bol najlepším moderátorom v Prešovskom kraji. Po príchode do FUN rádia mu však vytýkali mnoho chýb.

Na otázku, prečo je rádio EXPRES stále úspešnejšie ako FUN rádio, odpovedal Junior takto: ,,Myslím si že je to zvyk.“ Keď sa z publika ozvala otázka, či majú nejaký plán ako ohroziť konkurenčné rádio, povedal: ,,Plán máme. Ale momentálne ho tu nemám.“ (smiech)

Zuzana, študentka žurnalistiky sa o stretnutí s rozhlasovým moderátorom vyjadrila takto: ,,Junior sa mi páčil, aj keď FUN rádio  je pre mňa komerčnou stanicou, kde sa žurnalistika nevyskytuje, alebo ak aj áno, tak minimálne.“

Toto stretnutie prilákalo aj študentov z iných odborov, ako je žurnalistika.  ,,Aj keď som študentkou psychológie, tak bolo zaujímavé dozvedieť sa niečo o tom, ako to funguje v populárnom rádiu. Na jeho zážitkoch, ktoré hovoril, sme sa dobre zasmiali a celé toto stretnutie bolo podľa mňa veľmi príjemné. Najviac ma pobavili slovné brbty, o ktorých Junior hovoril, “ reagovala Nikola.

 Pridaj komentár