Knižnica predĺžila otváracie hodiny

Skúšobný týždeň predĺžených otváracích hodín v Univerzitnej knižnici KU priniesol čiastočnú zmenu. V utorky a stredy je knižnica pre návštevníkov otvorená do 20:00, predchádzajúca otváracia doba bola do 18:00.

Aký je Váš názor na to, že otváracie hodiny sú v utorok a stredu do 20:00? Ste s tým spokojný ?

 

Peter (filozofická fakulta): Nie som s tým spokojný, podľa mňa by bolo lepšie, keby boli otváracie hodiny zmenené vo viaceré dni. Aspoň od pondelka do štvrtka. Za istých okolností sa mi aj to zdá byť krátko, keď vezmem do úvahy, že niektorým kombináciám v určité dni končí škola o 19:35.

Martin (pedagogická fakulta): Podľa mňa je to vyhovujúce pre denných študentov, ale myslím si, že aj externým študentom by sa malo vyjsť v ústrety a predĺžiť otváracie hodiny v piatok. Možno by som tú stredu presunul na piatok.

Lucia (filozofická fakulta): Mne osobne otváracie hodiny vyhovovali aj pred tým, keďže po 18:00 už nemám žiadne prednášky. Ale som rada, najmä kvôli utorku, kedy pred vysielaním v školskom rádiu mám kde tráviť čas.

Zuzana (fakulta zdravotníctva): Som veľmi spokojná, že skúšobný týždeň priniesol aspoň nejaké výsledky. Priestory knižnice navštevujem pravidelne a som rada, že dva dni v týždni si ich môžem vychutnať aj vo večerných hodinách.

 

Juraj (filozofická fakulta): Momentálne knižnicu využívam len sporadicky, pričom večer absolútne nie. Tento problém ma nezaujíma, ale viem sa vcítiť do situácie ľudí, ktorí by chceli knižnicu navštíviť v neskorších hodinách. Pokiaľ majú priestory knižnice slúžiť ľuďom, mali by im vyjsť v ústrety.

Dominika Brabencová

 Pridaj komentár