Kolégium Katolíckej univerzity v Ružomberku štartuje svoj 2. ročník

 Intelektuálny rozvoj, duchovný rast. Hlavné priority Kolégia KU, ktoré ponúka možnosť všetkým študentom prihlásiť sa do svojho projektu, zúčastňovať sa rôznych prednášok, diskusii a spoznať nových ľudí.

  Študenti, ktorí sa chcú prihlásiť do projektu Kolégia KU, majú tak možnosť spraviť do 25. mája 2014. Na prihlásenie sa je potrebné vyplniť dotazník, ktorý nájdete na stránkach KU, napísať úvahu na niektorú zo zadaných tém (1. Líderstvo 2. Čo znamená pojem „katolícka univerzita“? 3. Ja a Boh 4. Viera v súčasnom svete) a zúčastniť sa osobného pohovoru. Uchádzačom môže byť študent ktoréhokoľvek stupňa štúdia KU.

Kolégium KU, držiace sa hesla školy: formovať myseľ a srdce, je tak určené všetkým, čo sa chcú dozvedieť niečo viac, a majú záujem diskutovať na rozličné témy. Hľadať pravdu o svete, človeku a Bohu.

Duchovný život a formácia v prostredí komunity za sprevádzania skúsenými duchovnými vodcami je osvedčeným spôsobom, vďaka ktorému vyrástli mnohé veľké osobnosti,“ vyjadrenie  Mons. Bernarda Bobera ku projektu Kolégia KU.

Prihláška na Kolégium 2014/2015: https://docs.google.com/forms/d/1nE6pNDn2mGuc-9seY-SjLwbbHCelWNENpEvZl9WMbrw/viewformPridaj komentár