Na Katolíckej univerzite v Ružomberku sa spievalo

Už štvrtý ročník súťaže KU má Talent, organizovaný Katolíckou univerzitou v Ružomberku, má svojho víťaza.

RUŽOMBEROK – 16.októbra 2013 V aule Jána Pavla II. Na Katolíckej univerzite v Ružomberku, mohli študenti, ale aj pedagógovia opäť ukázať svoje talenty.
Vystupovali pred porotou, ktorá sa skladala z pedagogickej a študentskej časti. Za pedagógov hodnotil Rastislav Dluhý s Pavlom Lajčákom a za študentov zase Viktor Mýdlo a Veronika Koňušíková. Celý program moderovala dvojica Rasťo Kuba a Peter Debnár.

So svojím spevom sa publiku predstavili Emília Melicherová, Dušan Franek, Klaudia Lacušová, Katarína Bercíková, Barbora Ďuračková a Ondrej Rosík, Veronika Polomská, Michaela Baláková, Stanislav Košč a Peter Hric.

„Rozhodne sa mi páčili všetky vystúpenia, ale musím povedať že pre mňa boli jasným favoritom Ondrej Rosík s Barborkou Ďuráčkovou. Spievali naozaj bezchybne a ľuďom vyvolali na tvárach úsmevy,“ ohodnotil program Marcel, študent Filozickej fakulty.

Do programu bolo zahrnuté aj žrebovanie tombolových výhercov, ktorí si mohli prísť na pódium prevziať svoje ceny. Nakoniec boli vyhodnotení účinkujúci, ktorí sa umiestnili nasledovne: 3.miesto Klaudia Lacušová, 2.miesto Peter Hric, 1.miesto Michaela Baláková. Hlavná víťazka si ako cenu odniesla finančnú odmenu, 40 eur.

Ivana FupšováPridaj komentár