Na pôde MFK Ružomberok sa uskutočnil exibičný zápas

Na umelej tráve sa v stredu 25.septembra odohral priateľský zápas medzi pedagógmi,kňazmi  a študentmi Katolíckej univerzity. Hráči sa snažili zo všetkých síl vybojovať pre svoj tím víťazstvo. Konečný stav zápasu bol zaujímavý.

Rozhodcovým písknutím sa o 18:45 začal zápas medzi pedagógmi a študentmi. Tento priateľský zápas sa ale nezaobišiel aj bez menších zranení. No hráči tento úraz s úsmevom prekonali, a opäť pokračovali v hre. Hra bola dynamická a behalo sa zo strany na stranu s cieľom trafiť loptu do súperovej siete. Tímu študentov v žltých rozlišovacích dresoch sa darilo oveľa viac. Ale podporou fanúšikov sa aj tím pedagógov a kňazov snažil zažiariť.

Na konci prvého polčasu, ktorý trval 40minút, bol stav 5:0 pre študentov. Po krátkej polčasovej prestávke opäť nastúpili tímy na zelený umelý trávnik s malou zmenou, a to výmenou strán. V druhom polčase sa prehrávajúci tím kus posnažil a konečne sa dostal za obrannú líniu študentov. Dlho sa však neradovali, pretože útočná skupina študentov im opäť nadelila pár gólov.

S prichádzajúcou tmou a väčším chladom sa zápas pomaly chýlil ku koncu. Toto stretnutie sa nakoniec skončilo výsledkom 10:3 pre študentov. Na konci samozrejme nechýbalo priateľské podanie rúk, no a hneď potom všetci diváci a návštevníci, študenti a hráči opustili pôdu MFK Ružomberok.