Najväčšia výstava stanov na Slovensku a v Čechách bola len pár kilometrov od nás

Druhý ročník najväčšej výstavy stanov a kempingových doplnkov na Slovensku a v Čechách, si mali možnosť pozrieť návštevníci uplynulý týždeň na letisku Lisková pri Ružomberku.

Druhý ročník výstavy sa tentokrát konal na letisku Lisková, kde bol organizátorom poskytnutý dostatočne veľký prisetor na rozloženie približne šesťdesiatich stanov.

HLAVNOU MYŠLIENKOU BOLO POMÔCŤ PRI VÝBERE
„Našou hlavnou myšlienkou bolo ľudom poradiť pri výbere toho správneho stanu. Tie sa líšia kvalitou a najmä každý je vhodný do iných podmienok. Návštevníci si tu majú možnosť pozrieť stany od tých rodinných až po expedičné,“ povedal organizátor výstavy Patrik Lupták. Výstava má teda pomôcť nielen tým, ktorí sa nevyznajú a potrebujú poradiť, ale zároveň slúži aj ako miesto, kde si potencionálny záujemcia môže stan priamo vyskúšať.

BOHATÝ PROGRAM BOL PRICHYSTANÝ PRE KAŽDÉHO

Výstava trvala tri dni a pre návštevníkov bol prichystaný bohatý program. Okrem przretia stanov si mali možnosť vyskúšať let lietadlom, vozenie na buginách a mnoho ďalších atrakcií. „Prišla som si sem vybrať stan, najmä kvôli tomu, že potrebujem poradiť. No veľmi ma prekvapil aj bohatý program, ktorý tu bol pripravený, “ tvrdí návštevníčka Olinka. Pre deti bol pripravený program v podobe ukážok hasičskej a policajnecj techniky.

POSLEDNÝ DEŇ BOL NAJVÄČŠÍM LÁKADLOM
Organizátori si na posledný deň prichystali špeciálny program, ktorým aj dražba vystavených stanov. Túto ponuku využilo mnoho záujemcov o stany, kde si mali možnosť zakúpiť si stan za veľmi výhodnú ponuku. Erik, jeden z výhercov vraví: “Stan som si plánoval kúpiť už od začiatku leta a keď mi kamarát povedal o tejto akcií, prišiel som ho zhánať práve sem. O dražbe som sa dozvedel náhodne, no padla mi vhod, keďže som si hneď aj jeden vydražil.“
Barbora IvanováPridaj komentár