O futbalový turnaj bol veľký záujem

V stredu 23.10. sa na umelom trávniku konal  futbalový turnaj medzi fakultami Katilíckej univerzity v Ružomberku. Zúčastnili sa ho študenti Filozofickej, Pedagogickej, Zdravotníckej fakulty a zamestnanci Pedagogickej  fakulty.

Hrať mali 4 mužstvá , ale pre veľkú účasť študentov dali dohromady 5 družstiev. Hralo sa na polovičnom ihrisku na dva polčasy po 15 minút, aby mohli zároveň hrať dva zápasy naraz.

V jednom zo zápasov sa proti sebe postavili Biely a Žltý tím. Zápas bol veľmi napínavý avšak poznačilo ho zranenie jedného hráča z Bieleho tímu. „Pri obrane som krivo stúpil na chodidlo a pri tom som si zranil koleno. Do konca turnaju už bohužiaľ nemôžem hrať,“ povedal Radoslav Vaščák.

Na začiatku prvého polčasu skóroval Žltý tím hneď dvakrát. V piatej a šiestej minúte Biely tím vyrovnal. Pred skončením prvého polčasu bol stav 3:2 pre Žltý tím. Zápas sa nakoniec skončil remízou.

Záverečné hodnotenie hráčov celého turnaja dopadlo v takomto poradí: 1. Miesto  Farebný tím 2. Miesto Biely tím 3. Miesto Žltý tím 4. Miesto Oranžový tím 5. Miesto Červený tím