Priatelia sa znova zišli pri obľúbenom športe

Ako sa už stalo volejbalovou tradícou, v Bušinciach okres Veľký Krtíš sa uskutočnil 31.8.2013 po štvrtýkrát volejbalový turnaj zmiešaných družstiev. Organizátormi boli: Klub volejbalistov pri MO MS Bušince, obec Bušince a ZŠ s MŠ Bušince, ktorí sa postarali o výbornú a priateľskú atmosféru tohto dňa.

Aj tento rok k nám opäť zavítalo osem družstiev: dva tími z Bušiniec, dva z Veľkého Krtíša, družstvo z Lučenca, Závady, Malých Zlievec a učitelia zo ZŠ s MŠ Bušince. Organizátori vytvorili plán pre dve skupiny a na základe umiestnenia sa ďalej postupovalo do semifinále a finále. Zápasy boli plné napätia, dramatických zvratov, obetavých výkonov ale aj zábavy. Po odohraní všetkých zápasov sa volejbalisti presunuli do Kultúrneho domu Bušince, kde sa podávala večera a zábava pod diskotékovými svetlami trvala do skorých ranných hodín. Celodenná akcia sa mohla uskutočniť aj vďaka sponzorom, ktorí prispeli rôznymi cenami.

  1. Miesto: Neprebudení, Veľký Krtíš (O. Kamenský, P. Bobáľ, M. Beňov, S. Zolleiová, A. Miháliková, V. Bernátová)
  2. Miesto: Mor Ho!, Veľký Krtíš (T. Koronczi, V. Koronczi, J. Babinská, M. Farbiaková, D. Uhrík, A. Kladivík)
  3. Miesto: Kapseliari, Závada (D. Dudáš, P. Uhrin, M. Uhrin, S. Svinčiak, P. Lisková, A. Kovaľová)
  4. Miesto: Lučenec, Lučenec (L. Barkáč, A. Čepková, D. Kubinec, I. Urbančok, H. Urbančoková, M. Machava, R. Soóš)
  5. Miesto: Bušince 1, Bušince (O. Palaj, A. Gregorichová, M. Palaj, L. Filipová, Š. Boháč, D. Kalmár, M. Tichá, M. Kubiš)
  6. Miesto: Bušince 2, Bušince (J. Lacjak, Z. Rejdugová, M. Šajban, P. Kalmár, B. Rigoóvá, P. Barko)
  7. Miesto: To je jedno, Malé Zlievce (R. Filkusová, D. Filkusová, M. Vozaf, M. Švoňavec, M. Breza, M. Priškin)
  8. Miesto: ZŠ s MŠ Bušince (M. Hegedušová, X. Zolyomiová, K. Petényiová, K. Spryňová, D. Fekiačová, L. Lavrík, J. Strhár, D. Strhárová, T. Bačová)


Pridaj komentár