Pulz rádio si zvolilo nové vedenie

Študenti pracujúci v Pulz rádiu si volili nové vedenie. Dvojročné funkčné obdobie skončilo takmer všetkým vedúcim členom rádia okrem šéfky spravodajstva Zuzany Budzákovej.

RUŽOMBEROK, 2. decembra – Voľby sa konali na pravidelnej utorkovej porade v rozhlasovom štúdiu. Novým riaditeľom sa stal Róbert Brišák, bývalý zvukový technik, ktorý pracuje v rádiu už päť rokov. Miroslava Siváková, ako vedúca slova, bude mať najbližšie dva roky na starosti koordinovanie moderátorov.

Vedúcim technikom a hudobným dramaturgom sa stal študent žurnalistiky Jakub Fulla a za PR manažéra, ktorý má na starosti reklamu, bol zvolený Peter Luha.

Ako novozvolený riaditeľ by som chcel, aby ľudia, ktorí v tomto rádiu pracujú, brali svoju úlohu vážne a aby si uvedomili, že práve v takomto študentskom rádiu môže začať ich kariéra,“ povedal nový riaditeľ Pulz rádia.

Pulz rádio, ktoré je každý rok oceňované na medzinárodnej súťažnej prehliadke tvorby internátnych rozhlasových štúdií Radio ralley, si vyberá len takých zamestnancov, ktorí tvoria jednotný a silný tím.Chcel by som, aby študentov vysielanie bavilo a mali rádio radi ako ja. Pevne verím, že aj ostatní vedúci, ktorých sme zvolili, mi budú nápomocní, a že si budeme navzájom pomáhať vo všetkých oblastiach,“ dodal Brišák.

Pulz rádio je študentské rozhlasové štúdio Katolíckej univerzity v Ružomberku, ktoré študentom poskytuje priestor na rozvíjanie hlasových schopností. Moderované relácie vysiela od pondelka do štvrtka a zvyšok vysielania vypĺňa nepretržitá hudba.

Petra MikulajčíkováPridaj komentár