RegioJet je konkurenciu pre štátne vlaky

Od 12. októbra začal boj na železnici. Začína totiž premávať nový vlak na trase Košice- Praha už za 9eur. V boji so štátnymi železnicami chce uspieť nielen cenou, ale aj lepším komfortom a službami.

Spojenie medzi  východom a hlavným mestom našich západných susedov bude zabezpečovať jeden pár vlakov. Z Košíc bude vlak odchádzať o 7:22. Plánovaný príchod má o 16:16. Naopak, z Prahy bude vlakové spojenie vychádzať o 7:44 a do Košíc by mal doraziť o 16:46. RegioJet v rámci skúšobnej prevádzky na tejto linke prišiel aj so zaujímavými cenami. Pokiaľ si lístok kúpite online (www.regiojet.sk) tak zaplatíte zaň 9 eur .

Cestovanie bude komfortnejšie, cestujúci budú mať k dispozícii čaj, káva nápoje, dennú tlač a časopisy zadarma. Veľkou výhodou je , že v kupé sa búdu môcť deti zahrať s hračkami dokonca pozerať ,aj rozprávky. Súčasťou vlaku bude aj  jeden z najmodernejších vozňov sú prví ktorí,  poskytnú svojim cestujúcim sedačky so zabudovanými dotykovými displejmi už v druhej triede. „V nedeľu som prvý krát cestovala spoločnosťou RegioJet, bola som z toho riadne prekvapená, vlak bol čistý, moderný ponúkli mi aj občerstvenie a hlavne to, že som platila menej ako štátnym vlakom. Určite služby tejto spoločnosti budem využívať viackrát, “ uviedla študentka Petra.Pridaj komentár