Ružomberské Malinô Brdo plánujú otvoriť v polovici decembra

Prevádzkovatelia lyžiarskeho strediska Malinô brdo už technicky zasnežujú. Lyžiarsku sezónu otvoria už čoskoro.
Ružomberok. V Malinom Brde sú podľa jeho zástupcu Tomáša Gazdaricu prípravy na zimu už v plnom prúde. „Návštevníci strediska sa môžu tešiť na kopec akcií počas celej sezóny,“ uviedol pre Aktuality.sk a spomenul lyžiarske, snowboardové aj skialpinistické preteky.
Pre návštevníkov strediska pripravujú aj zaujímavé testovačky rôznych lyžiarskych značiek, karneval na lyžiach či vystúpenia rôznych kapiel. „Aj naďalej pokračujeme v spoločnom projekte so strediskom Park Snow Donovaly. Na všetky dvoj a viacdňové skipasy bude možné lyžovať ako u nás tak aj v partnerskom stredisku,“ reagoval pre Aktuality.sk Gazdarica.
Oproti minulému roku zostávajú podľa neho ceny skipasov na rovnakej úrovni. „Cenovo výhodnejší sezónny a 10 dňový skipas si môžu klienti zakúpiť v predpredaji, študentská zľava bude tento rok vo výške 25 percent s platným ISIC preukazom,“ upresnil Gazdarica. S tým, že otvorenie lyžiarskej sezóny je v závislosti od počasia plánované v čase od 13. do 20.decembra.
Stredisko Ružomberok – Malinô Brdo s podtitulom Ski & Bike nájdete v dolnom Liptove na úpätí pohoria Veľká Fatra. Je vyhľadávaným miestom oddychu nielen pre domácich návštevníkov, ale aj zahraničných turistov. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo, vzdialená od centra mesta iba 1 km.
Žaneta SivoňováPridaj komentár