Spustenie nového kotla v Mondi SCP oslávili Ružomberčania na koncerte Desmodu

Ružomberok. Pri príležitosti spustenia nového regeneračného kotla usporiadala spoločnosť Mondi SCP, koncert skupiny Desmod.

Mondi SCP je jedným z najväčších výrobných podnikov skupiny Mondi a najväčší integrovaný závod na výrobu papiera a celulózy v Slovenskej republike. Spoločnosť spúšťala v novembri do prevádzky svoj nový kotol. Pri tejto príležitosti usporiadala pre Ružomberčanov koncert rockovej skupiny Desmod.

Podporili detské domovy
Mondi SCP je známa tým, že už dlhé roky sponzoruje detské domovy. Inak tomu nebolo ani pri tejto príležitosti. Na koncerte Desmodu odovzdali detským domovom v Ružomberku 15 tisíc eur.
„ Detským domovom pravidelne pomáhame a budeme v tom pokračovať,” povedal prezident Mondi SCP, Roman Senecký.

Spolupracovali spolu už aj v minulosti
Pre Desmod to nie je prvá spolupráca so spoločnosťou Mondi SCP. „Mondi robí dobré akcie. Pomáhajú ľudom, pomáhajú deťom, aj dneska to bolo vidieť,” povedal Mário Kuly Kollár, spevák skupiny Desmod. V minulosti už mali spoločné akcie, napríklad počas dňa otvorených dverí v Mondi SCP.

Akcia očami zúčastnených
Prezident Mondi SCP, Roman Senecký : „ Akcia sa mi veľmi páčila, pretože bolo vidieť, že ľudia sa bavili, tlieskali, spievali a to bolo presne to, čo sme chceli.”
Spevák skupiny Desmod, Kuly :„ Hralo sa nám výborne a ďakujeme všetkým za super koncert.”
Študentka vysokej školy, Anna : „ Koncert sa mi veľmi páčil. Bola som milo prekvapená a šokovaná, pretože som sa už dlho tak dobre nezabavila.”Pridaj komentár