Univerzitná beánia prvýkrát v elegantnom štýle

Noc v štýle elegancie si mohli užiť študenti Katolíckej univerzity v Ružomberku (KU) v utorok 29. októbra. Okrem zábavy v podaní repovej hviezdy Majka Spirita na všetkých čakala tombola, v ktorej nechýbal tablet či hlavná cena notebook.

Vypredané vstupenky značili plnú účasť už dávno pred beániou. Predalo sa presne 300 vstupeniek. „Bol to prvý ročník celouniverzitnej beánie v elegantnom štýle, nakoľko predchádzajúce beánie mali charakter študentskej párty,“ povedal hlavný organizátor Rastislav Kuba. Dodal, že na organizácii sa podieľala aj KU, Univerzitné pastoračné centrum J. Vojtaššáka a Pulz rádio. Taktiež prispeli aj sponzori.

Začiatok akcie bol o dvadsiatej hodine vo Veľkej dvorane Kultúrneho domu Andreja Hlinku v Ružomberku. Hlavný prípitok predniesol prodekan Ján Veľbacký. Potom už nasledovala voľná zábava.

Na programe, ktorí si pre zúčastnených pripravili organizátori, nechýbala módna šou, Rock Reunion, DJ Michal Adamik, Starfist a ďalší. ,,Najviac som sa tešila na Majka Spirita, pretože sa mi páči, ako spieva, a bol naozaj úžasný,“ vyjadrila sa Nikola, študentka filozofickej fakulty.

Organizátori sľubovali bohatú tombolu. Hlavnou cenou bol prenosný počítač Asus. Do osudia bolo vhodených 520 lístkov, ktorých majitelia sa uchádzali celkovo o 23 cien.

Študenti sa mohli zabávať až do skorých ranných hodín. Keďže sa podujatie konalo v utorok, ranné vstávanie do školy mnohých neobišlo.

Ján Zošák

 

 Pridaj komentár