Vo Francesco Caffé sa fandilo

So začiatkom letného semestra prišli aj zimné olympijské hry v Soči 2014. Povzbudzovalo sa nielen doma, ale aj na KU v Ružomberku 

Deň pred sv. Valentínom  zavládla v kaviarni Francesco Caffé v Ružomberku hokejová nálada. Zišli sa tam študenti, aby aj počas štúdia podporili našich hokejistov. Iniciátorom bola kaviareň, ktorá poskytla priestor na sledovanie hokeja.

„Bol to skvelý nápad zapojiť sa do fandenia aj v škole, len ma mrzí, že tu nebolo viac ľudí,“ povedal študent Peter. „Som veľmi rada, že nám kaviareň umožnila sledovanie hokeja. Som zarytá fanúšička a nenechám si ujsť ani jeden zápas,“ vyjadrila sa Zuzana.

Kaviareň Francesco  Caffé plánuje pokračovať vo vysielaní hokeja a očakáva sa aj vyššia návštevnosť.  „Problém malého počtu fanúšikov vidím v tom, že väčšina študentov nevedela, že sa niečo také koná. Teraz, keď o tom viem rada prídem,“ povedala študentka Mária.

XXII. Zimné olympijské hry sa konajú od 7. do 23. februára 2014 v ruskom meste Soči. Počas týchto hier sa súťaží v 15 zimných športoch v 98 disciplínach, čo je o 12 disciplín viac ako na predchádzajúcich Zimných olympijských hrách vo Vancouveri v roku 2010Pridaj komentár