Žiaci Katolíckej univerzity sú so školským stravovaním spokojní

Obed je pre každého človeka nevyhnutnou časťou dňa. Každému však chutí niečo iné. Katolícka univerzita ponúka stravovanie v školskej jedálni. Zaujímalo nás, aký majú názor na stravovanie študenti tejto univerzity.

 

Ako si spokojný(á) so školským stravovaním? Ako sa stravuješ ty?

 

Lenka, predškolská elementárna pedagogika 2. roč. Bc. –  “ Áno, stravujem sa aj v našej škole, som veľmi spokojná, vždy sa veľmi dobre naobedujem. Keď mám čas, tak, skočím na obed, ale keď nie, varím si sama. Na tomto systéme by som nemenila nič.

 

Kristína, predškolská elementárna pedagogika 2. roč. Bc. – “ Áno, som spokojná so stravovaním na našej škole. Ale radšej chodím do Á-čka lebo je to tam krajšie a obsluhuje tam taký pekný sympatický čašník.

 

Janka, predškolská elementárna pedagogika 2. roč. Bc.  – “ Na škole sa veľmi nestravujem, ak tam predsa len idem, tak som celkom spokojná, až na tie dlhé rady je to celkom v pohode.

 

Petronela,  sociálna práca 1. roč. Bc. – “ Áno, som spokojná so stravovaním na našej škole, ceny sú primerané, aj s porciami som spokojná. Stravujem sa ako bežný študent, niekedy sú to normálne obedy a občas vyjde len na instantné polievky…“

 

Jakub – filozofia – 2. roč. Bc.  – “ Stravovanie je dobré, cenovo nenáročné, len preferujem pestrejší výber stravy, keďže na výber sú len štyri jedlá, bez ohľadu na minútky. Výdaj stravy je pomerne plynulý vzhľadom na počet študentov.“

 

Martina Samcová

 

 Pridaj komentár