Anketa, ktorá ukázala spokojnosť našich študentov

Prvý ročník bol pre niektorých študentov dobrý, pre iných zas menej dobrý, ale každý si časom zvykol na úroveň vysokej školy.

Ružomberok  – Aký bol prvý ročník pre starších študentov na Katolíckej univerzite? Čo sa im páčilo najviac, čo menej, ako hodnotia lektorov, úroveň školy a aké boli ich pocity? To nám ukázala táto anketa.

„Zo začiatku sa mi nepáčilo, lebo som sa tu cítila osamelá a potrebovala som dlhší čas, kým som si zvykla na niečo nové.“ (Blanka, dvadsaťdva rokov, študentka poradenstva a sociálnej komunikácie tretieho ročníka)

„Celkom dobre. Prvý semester bol ešte ľahký na rozdiel od druhého, postupne je to stále ťažšie hlavne, keď už teraz musím robiť seminárky a bakalárske práce.“ (Katarína, dvadsaťjeden rokov, študentka tretieho ročníka slovenského jazyka a náboženskej výchovy)

„Bol som rovnako vystresovaní ako ostatní prváci, dlho som si zvykal na vysokoškolský život.“ (Marek, dvadsaťtri rokov, študent piateho ročníka systémovej filozofie)

„Bol úplne skvelý, super učitelia, ktorí dokázali zaujať dobrými prednáškami. Všetko tu bolo fajn, pokým nezačali zmeny v akreditácií.“ (Martin, dvadsaťštyri rokov, študent piateho ročník výtvarnej výchovy a filozofie)

„Prvý ročník dopadol nad moje očakávania. Prekvapila ma veľmi dobrá úroveň, technické vybavenie školy a aj milí profesori. Plusom je určite aj nová knižnica, kde nájdem všetko, čo potrebujem. Takže prvý ročník hodnotím na výbornú.“ (Peter, dvadsaťjeden rokov, študent žurnalistiky druhého ročníka)

 

 

Marek JavorčíkPridaj komentár