Anketa: Prečo študuješ na Katolíckej univerzite?

Ružomberok- 23.september 2014: Študentov Katolíckej univerzity (KU) sme sa spýtali ako sú spokojní na univerzite a prečo si vybrali práve túto univerzitu.

Katka (22 rokov, študentka biológie s matematikou): “S výberom školy som veľmi spokojná, hoci som si na túto univerzitu podala prihlášku len ako poistku, avšak napriek tomu škola splnila všetky moje očakávania.”

František (19 rokov, študent filozofie): “Presun zo strednej na vysokú školu beriem ako pozitívnu zmenu vo svojom živote, pretože pedagógovia na strednej škole skôr vychovávajú a na vysokej škole odborne vzdelávajú. KU som si vybral kvôli tomu, že základnú aj strednú školu som mal s cirkevným zameraním.”

Lucia (25rokov, študentka psychológie): “Na KU som spokojná a vybrala som si ju, pretože je v blízkosti môjho bydliska.”

Martina (23 rokov, študentka histórie): “Túto univerzitu som si vybrala najmä kvôli dostupnosti. So študovaním som spokojná a tak pokračujem v štúdiu druhého stupňa na KU.”

Peťo (20 rokov, študent žurnalistiky): “Zatiaľ som s úrovňou spokojný, kvalita a technické prostriedky predčili moje očakávania. Navyše je tu aj nová knižnica, v ktorej človek nájde vždy to, čo potrebuje. A prečo KU? Pretože je v blízkosti môjho bydliska.”

Patrik HavranPridaj komentár