Infocentrum nájdete na novom mieste

RUŽOMBEROK, 11. apríla – Informačné centrum v Ružomberku (IC) sa rozhodlo skvalitniť svoje služby. V piatok 12. apríla otvorí dvere pre verejnosť v nových priestoroch na Bernolákovej ulici.

Z dôvodu nepostačujúcich a technicky nevyhovujúcich priestorov sa zriaďovateľ IC, ktorým je Kultúrny dom Andreja Hlinku a.s., rozhodol presťahovať do nových. Svojim občanom a turistom tak bude môcť poskytovať kvalitný informačný servis spolu s novými službami,  ktoré boli na predošlom pôsobisku neuskutočniteľné. Projekt je súčasťou Stratégie cestovného ruchu mesta Ružomberok.

„Nové priestory budú pozostávať z klientskej časti a internetovej čitárne, kde bude ako novinka nainštalovaná veľkoplošná prezentačná obrazovka,“ uviedla hovorkyňa mesta Michaela Milá. Na monitore budú návštevníkom premietané prezentácie, týkajúce sa dolnoliptovskej metropoly a informácie o rozličných atrakciách v meste aj okolí.

Slávnostné otvorenie prebehne pod záštitou primátora mesta Jána Pavlíka. V sprievodnom programe sa predstaví aj Folklórny súbor Liptov.

Foto:  infocentrum-brandysko.cz

 

 Pridaj komentár