Je stredoškolský internát vyhovujúcim ubytovaním pre vysokoškolákov?

Ubytovanie je dôležitou súčasťou vysokoškolského života, či už bývate blízko, alebo ďaleko. Väčšina dostala vysokoškolské internáty, ale našli sa aj takí, ktorým sa ušiel stredoškolský, preto som sa spýtala na ich názor ako sú s ním spokojní.

 

Kristína (Predškolská elementárna pedagogika) : Ťažko povedať, lebo som tu len prvý deň, ale z prvého dojmu nie som spokojná. Nevyšlo nám to z kamarátkou tak, ako sme chceli, pretože nás rozdelili.

Alexandra (Predškolská elementárna pedagogika): Nie som spokojná, ale dá sa to zvládnuť. Bola som zvyknutá na iné podmienky, ale hádam to jeden rok vydržím.

Anna (Sociálna práca): Páči sa mi, že bývam so sestrou a na dvojposteľovej izbe. Taktiež je super, že tu máme súkromie.

Mária (Religionistika): Všetko je tu fajn, je skvelé, že bývam so sestrou a taktiež to, že bývame na treťom poschodí a môžeme chodiť dole pešo.

Janka (Sociálna práca): Som prváčka a zatiaľ je to tu v pohode až na tú zimu. Uvidíme časom ako bude, pretože dnes som tu len prvý deň.

Ján (Žurnalistika): Spanie v mojej posteli by sa dalo nazvať adrenalínovým športom a sprchovanie v spoločných sprchách je ako štafetový beh. Napriek všetkému som veľmi spokojný s ľuďmi, ktorí ma tu obklopujú.Pridaj komentár