Katolícka univerzita v Ružomberku ukázala svoj talent !

Študenti Katolíckej univerzity v Ružomberku (KU) mohli už po štvrtýkrát predviesť svoje nadanie pred celou školou. Program sa skladal z deviatich speváckych vystúpení, ktoré potom vyhodnotila porota. Víťazka bola ocenená štyridsiatimi eurami. Každý z divákov bol zaradený do žrebovania v tombole.

Udalosť KU má talent sa uskutočnila dňa 16. októbra 2013 v stredu. Všetci zúčastnení diváci, porota a účinkujúci sa spoločne stretli v aule Jána Pavla II.  o ôsmej hodine večer. Vystúpilo 9 súťažiacich, z ktorých každý ukázal výnimočný spevácky talent.

Vystúpenia ohodnotila nielen porota, ale aj zúčastnené publikum. Porota mala na starosti vyhlásenie troch najlepších spevákov a publikom hlasovalo za jedného súťažiaceho, ktorý získal účasť na historickom bále.

Prekvapením pre divákov bola tombola, do ktorej bol zaradený každý, kto si pri vchode zakúpil lístok. Bolo pre nich pripravených 10 balíčkov, k najlákavejším patrila púť do Wadowic. Po žrebovaní v tombole nasledovalo vyhodnotenie speváckych vystúpení.

Porotu tvorili: Pavol Lajčiak, Rastislav Dluhý, Vladimír Dutka, Veronika Konušíková a Viktor Mydlo. Za najlepšie vystúpenie bola ocenená študentka Michaela Baláková. 2. miesto patrilo Petrovi Hricovi, ktorého moderátori označili ako ,,chalana, ktorý skoro zničil celú aparatúru“. Titul 3. miesta pre tento rok získala Klaudia Lacušová. Najviac hlasov od publika dostal Peter Hric.Pridaj komentár