KU navštívil Junior z Fun rádia

Filozofickú fakultu Katolíckej univerzity v Ružomberku 12. novembra 2013 navštívil moderátor Fun rádia Junior. Rozobral rôzne témy, ako výrobný postup relácie, témy dňa a konkurenciu. Spomenul aj svojho „parťáka“ Marcela.

Milan Zimnýkoval alias Junior pracuje vo Fun rádiu už 9 rokov. Spočiatku moderoval Popoludnie Fun rádia a to každý pondelok až piatok so svojím kolegom Marcelom Forgáčom. Od septembra už túto moderátorskú dvojicu môžeme počuť v ranných hodinách od 06:00 do 10:00 v Rannej šou s Juniorom a Marcelom.

Vo vysielaní je dôležité uvedomiť si, pre koho sa vysiela. Je potrebné stanoviť si, akú kategóriu chceme zaujať!“ vysvetlil Junior. S tým je spojený aj výber tém, ktoré sa v éteri rozoberajú. Poslucháčom sa snažia odovzdať potrebné  informácie stručne, jasne a výstižne. Sú to najmä informácie týkajúce sa času, teploty i noviniek, čo sa stalo doma i vo svete.

Dôležité je pri každom vstupe spomenúť, aké rádio majú poslucháči naladené. Ďalšou prioritou je udržať poslucháča. Treba mu sľúbiť darček, alebo že sa dozvie nejakú zaujímavú informáciu. „Hudbu rieši hudobný dramaturg, každá pesnička by mala spĺňať kritérium kvality.“

Junior na otázku či ho práca v rádiu napĺňa, odpovedal: „Teraz v septembri som dostal nové baterky! Nový Duracell!“

Fun rádio je prvé slovenské súkromné rádio. Začalo vysielať v roku 1990 na frekvencii 94,3 FM. V súčasnosti mu patrí druhá priečka v počúvanosti. Zameriava sa na mladšieho a progresívnejšieho  poslucháča. Ponúka nám možnosť počúvať živé vysielanie a k nemu 10 tematických fun rádií na webe Fun rádia, ktoré je jednotkou medzi rádiovými webmi. Fun rádio sa svojím hudobným formátom zaraďuje do kategórie EHR (European Hit Radio).Pridaj komentár