Rastislav Kuba končí, novým riaditeľom Pulz rádia je bývalý moderátor

Do čela univerzitného rádia nastupuje Róbert Brišák.

Minulý týždeň prebiehali voľby do vedenia Pulz rádia. Vo funkcii tak končí Rastislav Kuba, a na post riaditeľa sa dostal Róbert Brišák.

Nový vedúci v Pulz rádiu pracuje už  4 roky. Začínal ako vysielací technik, neskôr pokračoval ako moderátor. Má už predstavy o tom, ako by malo rádio v nasledujúcom období fungovať.

„Každý riaditeľ by chcel priniesť niečo nové, z mojej strany by to bolo v prvom rade zlepšenie vysielania a prezentácia rádia,“ povedal nový riaditeľ Róbert Brišák.

Novozvoleného  riaditeľa uvítali aj v tíme rádia. „Riaditeľ sa zatiaľ prezentuje výborne, páči sa mi, že mu veľmi záleží na propagácií rádia,“ vyhlásila Lenka Farkašová, moderátorka Pulz-u.

Verejnosť zatiaľ zmenu riaditeľa v Pulz rádiu nepostrehla. „S ohlasmi som sa ešte nestretol, nepočul som nič na moju adresu,“ vyhlásil Róbert Brišák.

Funkcia riaditeľa rádia spočíva v koordinácií všetkých členov, príprave vysielacej štruktúry a aj vo výbere vhodných moderátorov do daných relácií. Rovnako sa stretáva s vedením katedry a s partnermi kvôli spolupráci. „Chcel by som, aby sa o rádiu dozvedelo čo najviac ľudí a aby počúvanie nášho rádia bolo užitočné,“ dodal Róbert Brišák.

Diana BilousováPridaj komentár