S novým ISIC-om, s ktorým je v súčasnosti veľa problémov!

Je Katolícka univerzita v Ružomberku dostatočne vybavená na štúdium? Spýtali sme sa prvákov bakalárskeho štúdia, čo hodnotia ako pozitívne a čo negatívne na škole.

(Matúš, 20 rokov, FF) Ja si myslím, že univerzita je moderne vybavená. Treba si uvedomiť, že pred rokmi si študenti museli hľadať informácie oveľa ťažšie. Máme modernú a novú knižnicu, čo je veľmi pozitívne. Zatiaľ som nenašiel žiadne negatíva.

(Pavol, 20 rokov, PF) Podľa môjho názoru je KU v Ružomberku priateľsky vybavená. Disponuje celkom kvalitne vybavenými učebňami a aj Univerzitnou knižnicou. Medzi pozitíva na škole zahŕňam aj študentov, ktorí KU navštevujú. Sú veľmi priateľskí a obetaví. Čo sa týka negatív na škole, tak tie boli, sú a aj budú. Nie som spokojný hlavne s novým ISIC-om, s ktorým je v súčasnosti veľa problémov, ale dúfam, že sa to vyrieši. Ďalej sa mi nepáči prístup pár vyučujúcich ku študentom. Každopádne u mňa prevažujú pozitíva, …ale všetko sa môže z času na čas zmeniť, ale dúfajme, že k lepšiemu!

(Diana, 18 rokov, FF) Škola je podľa mňa veľmi dobre vybavená pre štúdium, najviac sa mi páči knižnica, ktorá má na výber zo širokej ponuky kníh. Pozitívne vnímam prístup vyučujúcich ku študentom. Negatívne som zatiaľ nič nepostrehla.

(Viktória, 19 rokov, FF) Hneď Vám poviem s čím nie som spokojná ani nie tak na škole ako to že máme strašne ďaleko internát a veľké odstupy medzi prednáškami. Niekedy by som aj na internát išla, ale len tak na otočku? Mimochodom majú tu dobrú karamelovú kávu a moje ďalšie pozitívum je prístup vyučujúcich.

(Janka, 20 rokov PF ) Osobne si myslím, že škola na prvý pohľad vyzerá moderne. Len ma sklamalo to, že som mala problém s ISIC-om. Keď som si ho chcela dobiť v autobuse, tak im to nefungovalo. Na druhej strane sa mi, ale veľmi páči milý prístup pedagógov a kňazov. Pridaj komentár