Spevák z Desmodu koncertoval aj s boľavou nohou

Rocková skupina Desmod zaspievala v Ružomberku svoje najväčšie hity. Potešila tým svojich fanúšikov, ale najmä deti z detského domova.

Ružomberok, 11.11.2014– Športová hala Koniareň sa v utorok večer otriasala hudbou slovenskej skupiny Desmod. Spevák skupiny Desmod, Mário „Kuly“ Kollár, si tento koncert odspieval posediačky. „Ráno som sa zobudil a cítil som, že ma noha pobolieva. Cez deň sa to už len stupňovalo a zajtra budem musieť ísť za doktorom,“ vyjadril sa.

Napriek tomu, že bol spevák indisponovaný, fanúšikovia si koncert chválili. „Koncert bol veľmi dobrý. Páčilo sa mi hlavne to, ako na konci zavolali deti z detského domova, ktoré tam boli a spievali spolu s nimi na pódiu. To bolo od nich veľmi pekné gesto,“ povedal Vlado, študent urgentnej zdravotnej starostlivosti.

Koncert bol organizovaný spoločnosťou Mondi SCP pri príležitosti spustenie nového kotla. Mondi SCP spolupracuje s mestom Ružomberok a pomáha mu v jeho rozvoji. Pomáhajú aj detským domovom v Ružomberku. Deti z detského domova sa zúčastnili na tomto koncerte, kde im bol odovzdaný poukaz na 15 000 eur.

Skupina Desmod funguje na Slovensku už od roku 1996. Skladá sa z piatich členov a spolu vydali už deväť albumov.

 

Lenka FarkašováPridaj komentár