V Žiline sa obchodné centrum naplnilo čokoládou

Počas „Čokoládových dní“ v Obchodnom centre (OC) Atrium Dubeň mali deti možnosť ochutnať rozličné druhy čokolády, čokoládových fontán a ďalších sladkostí. Ich matky mohli vyskúšať čokoládové masky a zábaly.

Pri príležitosti dvanásteho výročia otvorenia OC Dubeň, dnes známeho pod názvom Atrium Dubeň, sa v Žiline uskutočnili počas víkendu 7. až 8. decembra „Čokoládové dni 2013“. Akcia bola zameraná predovšetkým na deti. Čakalo ich množstvo súťaží a ochutnávok. Nechýbali známe čokoládové fontány a ani čokoládové fondue. „Išli sme okolo a chlapci neodolali. Aj ja by som si dala, ale to by som sa už nezastavila,“ povedala matka Romanka, jedného z výhercov.

Na svoje si prišli aj ženy, ktorým bola poskytnutá možnosť odskúšať čokoládovú kozmetiku na vlastnom tele. Kozmetičky ponúkali bezplatné čokoládové masky, zábaly a masáže. Ženy si však prípravky na doma museli zadovážiť inde. „Táto kozmetika sa dá kúpiť v určitých maloobchodných predajniach alebo na internete. Nie je to teda klasická čokoláda, ktorú jedávame,“ podotkla kozmetička Janka.

Obchodné centrum Dubeň v Žiline bolo po 6 mesiacoch výstavby otvorené 16. novembra 2001. Je majetkom spoločnosti Manhattan Development SK a.s. a známe je častými akciami rôznych tém. V priestoroch obchodného centra sa už v minulosti udiali napr. prezentácie bojových umení, módne prehliadky, rôzne silové a iné súťaže.

 

autor: Matej Gajdošík
foto: Matej GajdošíkPridaj komentár