Ubytovňa Texicom

Budova Texicomu je situovaná pri rieke Váh, na okraji Ružomberka v smere na Martin. Ubytovanie je poskytované celoročne od 02. septembra až do 30. júna. Na štyroch poschodiach môžete nájsť bunkový systém ubytovania, ktorý pozostáva z dvoch trojlôžkových izieb so spoločnými sociálnymi zariadeniami, ale aj trojlôžkové či štvorlôžkové izby, so spoločnými sociálnymi zariadeniami na chodbe. Na každej z chodieb je taktiež kuchyňa a práčovňa.
,,Jasnou nevýhodou u nás je to, že sme staršia budova s oknami takými, aké sú, no oproti ostatným možnostiam ubytovania ponúkame veľmi dobré umiestnenie našej ubytovne. Naďalej sa prostredie snažíme zveľadiť,“ uviedla vedúca ubytovne Texicom Alena Holková.
Päť minút pešej chôdze sa od internátu nachádzajú Filozofická aj Pedagogická fakulta Katolíckej univerzity. Taktiež je v jeho tesnej blízkosti lekáreň či hypermarket Tesco a železničná stanica Rybárpole.
Platbu za ubytovanie je potrebné uhradiť v troch splátkach do v zmluve uvedeného termínu. Prvé dve splátky sú vo výške 200 eur, posledná vo výške 180 eur.
,,Okrem splátok sa pri ubytovaní zaplatí 10 eur za wifi pripojenie na celý rok a depozit vo výške 30 eur, ktorý zahŕňa zálohu za kľúče a nezistené poškodenia. Po splnení všetkých podmienok zmluvy a ubytovacieho poriadku bude depozit vrátený vo výške 27eur,“ dodala Alena Holková.Pridaj komentár