Zažite množstvo letných zážitkov

Zimná sezóna skončila. Do pivníc sme už odložili lyže, snowboardy či sánky. Slniečko sa opiera o svah a je tu ideálna príležitosť ako si užiť pekné chvíle v krásnom prostredí Veľkej Fatry pri Ružomberku. Aktívne strávenú letnú dovolenku vám ponúka turistické stredisko Malinô Brdo. Počas letnej sezóny sú pripravené cyklotrasy pre rôzne disciplíny ako cross-country či enduro, tie najľahšie sa dajú pohodlne zvládnuť na horskej káre, ale aj kolobežke.

Horské kolobežky sú vhodnou alternatívou pre rôznorodé vekové kategórie – či idete na výlet s priateľmi, alebo na rodinné popoludnie (vhodné pre deti od 6 rokov). Sami si môžete regulovať ako rýchlo pôjdete. Či si zvolíte pomalú jazdu a budete obdivovať okolité krásy, ktoré vám okolie ponúka, alebo rýchlu adrenalínovú jazdu, tak v oboch prípadoch si určite prídete na svoje. Prostredníctvom 8-miestnej kabínkovej lanovky sa dostanete pod vrchol kopca Malinô Brdo a už stačí len vyskúšať zjazd na kolobežke. Vývoz na lanovke je zahrnutý v cene požičiavanej kolobežky. Prvoradá je bezpečnosť, na ktorú stredisko Ružomberok-Malinô Brdo ski&bike nezabúda. Ochrannú prilbu dostanete automaticky k výbave. Trasa je nastavená na bezpečný režim mimo pohybu áut na ceste.

Máme ďalší priestor pre zábavu celej rodiny. Priaznivci horských kár nájdu v bike parku aj pre nich ideálnu ponuku. Dohora vás dopravíme pohodlne lanovkou a dolu si užite zjazd po vyznačených a zabezpečených tratiach na horskej káre.

V Bike parku Malinô Brdo máte možnosť na horských bicykloch vyskúšať zjazdové trate z celkovou dĺžkou viac ako 10 km. Už šesť rokov funguje osem trás, ktoré sú odstupňované podľa náročnosti. Najdlhšia a zároveň najľahšia trať má dĺžku 4,5 km s výškovým rozdielom okolo 400 m. Ak sa venujete trendovej disciplíne enduru, tak v Bike Park Malinô Brdo si prídete na svoje. Počas sezóny pripravujeme aj Enduro pretek, kde prostredníctvom špeciálne upravených bicyklov si budú môcť priaznivci tohto športu zasúťažiť.

Milovníci horskej cyklistiky sa vedia do sýtosti vyšantiť v našom parku. Pozorovať krajinu na horskom bicykli je dokonalá príležitosť práve v stredisku Ružomberok-Malinô Brdo ski&bike.

Zažite s nami množstvo letných zážitkov.

Andrea BašistováPridaj komentár